درباره ما


مجموعه نیکا کوش ارس در سال 1396 به منظور فعالیت در زمینه ارائه خدمات نوین پرداخت تاسیس گرديد و راه پر فراز و نشیب رشد در اين عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت کشور با همراهی مديران و متخصصین فنی و بازاریابی پیموده است.هدف مديران متعهد و متخصص ما،شناخت نیاز مشتريان و ارائه خدمات بهینه، مبتنی بر تکنولوژي روز دنیا در حوزه فعالیت خود می باشد.
شرکت نیکا با ایجاد ساختاری محکم بر پایه تکنولوژی‌های جدید، ابزارهای متعدد پرداخت حضوری و غیر حضوری را در انواع بازارهای تجارت الکترونیک در حال ارائه می باشد . یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های باشگاهی و استارت آپی و ارائه راه‌ حل‌های خاص به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ اماده همکاری می باشد.

حمایت و مشارکت با استارت‌آپ‌ها

نیکا مسیری را برگزیده است تا علاوه بر تحقق اهداف خود، سهمی در رشد استعدادها و توانمندی‌های جوانان کشور داشته باشد. به همین منظور در مسیری که توسعه محصولات و خدمات خود را هدف قرار داده است، حمایت و مشارکت با استارت‌آپ‌ها، فین‌تک ها، بلاکچین از اولویت‌های اصلی این شرکت است.

شرکت نیکا که به‌صورت اختصاصی در حوزه‌های زنجیره بلوک، هوش مصنوعی، اینترنت اشیا و سرویس‌های مکان محور فعالیت می‌کند. هدف این مجموعه حرکت در راستای حوزه‌های داغ فناوری روز دنیا و بومی‌سازی آن‌ها در ایران است.
شرکت نیکا به‌صورت تخصصی به پایش محیط استارت‌آپی و کسب‌وکارهای ایران پرداخته و در نظر دارد با استفاده از به‌روزترین ابزارها و روش‌های تحقیقاتی، تمام ابعاد این اکوسیستم را موردبررسی و تحلیل قرار ‌دهد.
هم اکنون اين مجموعه شامل 3واحد جداگانه مدیریت استانی ، بازاریابی و پشتیبانی می باشد که با گردآوري اين بخش ها تحت نامی يکسان ،سعی در ارائه کامل خدمات به سازمان ها و نهادهاي دولتی، اشخاص حقیقی و حقوقی دارد .
نیکا کوش ارس
نیکا کوش ارس نماینده انحصاری شرکت Tousei ، ارائه‌دهنده دستگاه‌های پایانه فروشگاهی هوشمند و قابل‌حمل در ایران است. این شرکت با راه‌اندازی بخش پشتیبانی فنی تخصصی، تولید نرم‌افزار و تعمیرات پایانه‌های فروشگاهی Tousei را با کیفیت بالا به انجام می‌رساند.

حوزه فعالیت:

ارائه راهکارهای پرداخت ازجمله پایانه‌های فروشگاهی برند Tousei ، برنامه‌نویسی پایانه‌های فروشگاهی، تامین کاغذ های حرارتی و انواع کارتهای بانکی جهت psp ها و بانک ها ، ایجاد باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای مختلف